Продавець БудСервіс+ розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
226 відгуків
БудСервіс Плюс

Як побудувати зимову промислову теплицю

Як побудувати зимову промислову теплицю

Сьогодні багато українців займаються садівництвом та городництвом у себе на дачі або на присадибній ділянці. Для одних городників це улюблене хобі, а інші прагнуть до розвитку і виводять своє захоплення на промисловий рівень. У будь-якому випадку, щоб отримувати хороший урожай, необхідно вкладати сили, час і кошти в догляд за городніми культурами.

Багато городників полегшують собі завдання за допомогою полікарбонатних теплиць - невеликих традиційних парників або будівель промислового призначення. Одні замовляють зведення під ключ, а інші замислюються над питанням, як побудувати промислову теплицю самостійно. Таке будівництво вимагає певних знань і навичок, але їх можна придбати, вивчаючи спеціальну літературу, переглядаючи відео або консультуючись з фахівцями. Приступаючи до зведення теплиці, необхідно ретельно продумати проект, зробити точні розрахунки, придбати необхідні матеріали.

Основні характеристики

Промышленные арочные теплицы Промышленные арочные теплицы

Промислові теплиці з полікарбонату використовуються цілий рік і відрізняються від літніх більш складною конструкцією. Як правило, вони мають фундамент і каркас підвищеної міцності. У такій теплиці рослинам не страшні ніякі морози.

Цілорічні парники повинні задовольняти декільком загальним вимогам. Перш за все, необхідно грамотно організувати опалення і забезпечити максимальну герметичність. Опалювальну систему краще розмістити в північній частині парника. Додаткові опалювальні пристрої можна розташувати в тамбурі теплиці виробничі.

Сучасні теплиці полікарбонату промислові обладнають спеціальними приладами, які підтримують потрібну температуру, оптимальне освітлення, автоматичний полив і підживлення рослин. Грамотна установка і облаштування цілорічного парника - це запорука успішного врожаю навіть у зимову пору року.

Як правило, промислові теплиці або тепличні комплекси застосовують на фермах або сільськогосподарських підприємствах, але сьогодні цілорічні парники все частіше облаштовують для себе приватні городники. Для зведення теплиць використовують не тільки полікарбонат, але і склопластик - прозорий ПВХ шифер, купити який можна за цілком доступною ціною.

Особливості конструкцій

Рослини в парниках можуть розміщуватися на стелажах або на землі. У першому випадку передбачають спеціальні полиці - пластикові, дерев'яні або залізобетонні, встановлені на висоті 70-80 см. Проміжки між стелажами зазвичай складають 50 см.

Сьогодні поширені такі види зимових теплиць:

  • односхила теплиця, встановлена ​​біля стіни будь-якої споруди;
  • односхилий парник з земляним відсипанням;
  • конструкція з покрівлею з парникових рам;
  • двосхила теплиця з стеклопластиковим дахом і двома капітальними стінами.

Промислові парники зазвичай мають двосхилий дах і один або два дверні прорізи, але також поширені арочні конструкції. У деяких випадках опалювальні парники обладнуються вікнами.

Промислові арочні теплиці відрізняються хорошою опірністю вітру і сніжним навантаженням. Крім того, їх простіше і зручніше монтувати.

Як визначити ширину і висоту?

Перед початком монтажу теплиці потрібно визначити необхідні параметри - висоту і ширину. Якщо ви замовляєте зведення парника фахівцям, просто висловіть свої побажання, а точні параметри майстри розрахують самі.

Якщо ви будете будувати зимовий парник самостійно, не маючи відповідного досвіду, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями або обмежтеся мінімальними параметрами ширини і висоти. Купити покрівельний склопластик Еліпласт можна на нашому сайті недорого.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner