Вікна для промислових будівель: особливості скління зі склопластику
Скління будівель і споруд промислового призначення має свої особливості. Обов'язковою є дотримання норм безпеки та створення необхідних умов для експлуатації. Вікна для виробничих приміщень, а також їх установка повинні повною мірою відповідати встановленим нормам і техзавданню, а також відповідати специфіці промислової будівлі і стилю оформлення фасаду.
Функції вікон в промислових будівлях
Вікна в промислових будівлях виконують ті ж функції, що і віконні системи інших об'єктів. Вони забезпечують:
- необхідні температурні умови і вологість повітря;
- оптимальне освітлення згідно з нормами безпеки;
- захист від попадання з вулиці пилу, опадів і т.п .;
- звукоізоляцію;
- протипожежну і антитерористичну безпеку.
Вікна пластикові промислові повинні відповідати естетичним нормам, оскільки сучасні виробничі об'єкти будуються і перебудовуються відповідно до архітектурних проектів. Як і інші елементи, вікна повинні гармонійно вписуватися в архітектурні та стильові рішення.
Особливості виробничого скління
Різниця між склінням виробничих об'єктів і житлових будинків полягає в застосуванні профілів, які найбільш відповідають усім нормам будівництва, рівнем безпеки, державним і територіальним стандартам.
Вікна повинні виготовлятися з урахуванням клімату в регіоні, забезпечувати оптимальне збереження тепла і енергії, створювати звукоізоляцію. Зрозуміло, дані фактори відіграють важливу роль і в склінні житлових будинків. Сьогодні для промислового і житлового скління часто використовується склопластик - міцний, зносостійкий і привабливий зовні матеріал. Доступна ціна прозорого шиферу також є перевагою.
Об'єкти виробничого скління
Промислові будівлі будуються і реконструюються згідно вимог ергономіки та відповідно до урбаністичним стилем. Виробниче сприяє найбільш успішному вирішенню цих завдань.
Скління виробничих будівель застосовують для наступних об'єктів:
- виробничих цехів;
- приміщень для переробки продукції;
- котелень;
- об'єктів комерційного призначення;
- офісних центрів;
- складських приміщень;
- адміністративних будівель і т.п.
Способи промислового скління
При виборі типу промислового скління враховують основні функції, які виконує об'єкт, всі необхідні норми, а також переваги замовника. Ми пропонуємо скління стрічкового, простінкових і фасадного типу, здійснити яке можна різними способами.
Безрамне скління може бути спайдерного або вантовим. У першому скляні панелі закріплюють на спайдерах (кронштейнах), у другому використовують натяжну систему.
Рамне скління передбачає кілька варіантів:
- Структурний (або напівструктурне) - панелі фіксуються на фасаді у вигляді цілісного каркаса, що створює додатковий захист від вітру та інших механічних впливів. Притискні елементи не видимі, що забезпечує естетично привабливий вигляд будівлі.
- Стійко-ригельні - має каркас з алюмінію і притискні елементи. Існують різні види конструкцій - розсувні, поворотні, відкидні. Випускається в теплому або холодному варіанті.
- Модульне - раму і склопакет формують в окремий блок, а потім такі блоки збирають разом.
- Зенітні ліхтарі - це панельні конструкції, які монтують на даху, щоб поліпшити природне освітлення.
Здійснюючи промислове скління приміщень, необхідно використовувати скло з підвищеними характеристиками міцності - загартоване або потрійне. Для покрівлі даху краще використовувати Еліпласт.
- Справжній кейс від клієнта. ЕЛІПЛАСТ для покрівлі комерційної будівліСправжній кейс від клієнта. ЕЛІПЛАСТ для покрівлі комерційної будівліСправжній кейс від клієнта. ЕЛІПЛАСТ для покрівлі комерційної будівлі
- Прозорий шифер ЭЛИПЛАСТ. Листи або рулони?Прозорий шифер краще в рулонах або листах?Прозорий шифер ЭЛИПЛАСТ. Листи або рулони?